26/05/2017

Veritabanı Yönetimi

oracle database 12c web - Veritabanı YönetimiFiziksel altyapınının yüksek performanslı ve yedekli olması kadar üzerinde çalışan yazılımların da tutarlı ve yüksek performansla çalışması iş sürekliliği ve karlılığı önemli ölçüde etkilemektedir. Tüm altyapının temelini oluşturan sağlıklı bir veritabanı yönetimi de bu noktada hayati önem taşımaktadır. Techplus olarak özellikle Oracle başta olmak üzere Microsoft SQL ve diğer veri tabanı teknolojilerinde sahip olduğumuz uzmanlık siz müşterilerimize tüm katmanlarda benzersiz destek sunmamızı sağlamaktadır.

veritabani yonetimi 1 - Veritabanı Yönetimi

Günümüz iş dünyasında, veritabanı ve uygulama altyapıları kurumsal BT’nin kritik bileşenleri haline gelmiştir. Bu yoğun ilgi ve kaynak kullanımına rağmen işletmeler, giderek daha karmaşık ve büyüyen veritabanlarını yönetirken, en üst düzey performans ve erişilebilirlik için iş beklentilerini karşılama adına sürekli zorluklarla karşı karşıya kalabilmektedir.

Techplus profesyonel ekibi, mevcut veritabanı yönetimi işlemlerinizi geliştirmenize ve toplam sahip olma maliyetinizi (TCO) düşürmenize yardımcı olan teknik ve süreç uzmanlığına sahiptir. Karmaşık ERP entegrasyonları, veritabanı geçişleri ve yükseltmelerinin yapılandırılma ve yönetim işleri ekibimiz tarafından yapılmıştır.

Techplus başta Oracle, Microsoft SQL Server olmak üzere önde gelen veritabanları için kapsamlı bir veritabanı yönetim hizmetleri sunmaktadır. Veritabanı uzmanlarından oluşan ekibimiz, iş gereksinimlerinizle birlikte büyüyen, esnek, pratik bir veritabanı ortamı oluşturmanıza yardımcı olur. Bu hizmetler, işletme açısından kritik veritabanlarının uygulanması, veritabanı yönetimi, optimizasyonu, desteği, bakımı, yedeklenmesi ve felaket kurtarma süreçlerini kapsar. Techplus ayrıca veri taşıma, veritabanı çoğaltma, veritabanı kurulum ve yapılandırma ve diğer veritabanı hizmetlerini veriyor.

Veritabanı yönetimi avantajları

  • Uzman kadromuz sayesinde kalifiye eleman ihtiyacınızı ortadan kaldırın.
  • Periyodik dönemlerde yapılan kontroller sayesinde sağlıklı ve istikrarlı bir veri tabanına sahip olun.
  • Veri tabanı üzerinde belirli periyotlarda yapılacak çalışmalarla verimliliği ve performansı arttırın.
  • 7/24 destek vermek üzere hazır, uzman bir ekipten hizmet alın.
  • Yama ve versiyon yükseltme konusunda düzenli hizmet alın.
  • Farklı ve diğer ERP uygulamarıyla entegrasyon için uzman desteği.
  • Performans ve altyapı takibi ile olası sorunların önüne geçin.
  • Yedekleme ve felaket kurtarma plan ve uygulamalarını sorunsuzca yapın.
  • Veri koruma ve iş sürekliliği ön planda ve uzman ellerde olsun.
  • Azalan veritabanı güvenlik riski.